Workshop - Winning at new product

26 ian. 2018 admin 9490 views
Workshop - Winning at new product

Interesati de studii in Olanda, sa experimentati sistemul de invatamant universitar bazat pe PBL - problem based learning, sa vedeti experienta internationala a unui student roman la Fontys University of Applied Sciences sau sa invatati noi idei de afaceri si cum sa le puneti in practica?

Va invitam pe workshopul Winning at new product!

30 Ianuarie, ora 16:00 – birou IntegralEdu Constanta

31 Ianuarie, ora 16:00 – birou IntegralEdu Galati

1 Februarie, ora 16:00 – birou IntegralEdu Iasi

2 Februarie, ora 16:00 – birou IntegralEdu Timisoara

Alex Ioan, student la International Business and Management Studies, Fontys University of Applied Sciences va sustine aceste workshop-uri.

Evenimentul este dedicat tie, daca: esti in clasa a 11-a sau a 12-a si esti interesat de studii in Olanda, sau in afara tarii si vrei sa afli mai multe despre asta, ori ai aplicat deja la Fontys Venlo, indiferent de specializare.

Program workshop:

(1) prezentare generala a campusului Fontys Venlo si a programelor oferite in cadrul universitatii

(2) prezentarea experientei de student in cadrul universitatii Fontys Venlo – oferita de Alex Ioan, student in anul II la International Business and Management Studies

(3) workshop „Winning at new product” - idei de afaceri si practica in grupe, pentru crearea unui astfel de proiect pentru un produs.

Inscrierile se fac telefonic sau online in toate birourile IntegralEdu din Constanta, Galati, Iasi si Timisoara.
26 ian. 2018 admin 9490 views