Verifica-ti aplicatia UCAS

Din Noiembrie 2008, INTEGRAL este centru oficial UCAS in Romania, pentru depunerea documentelor in sistemul centralizat de aplicare la universitati si colegii in Marea Britanie. Consultantii nostri au beneficiat de training dedicat pentru completarea aplicatiilor in Marea Britanie prin UCAS – de aceea, cu sprijinul lor, poti sa te asiguri ca aplicatia ta va fi facuta corespunzator si ca ai facut un prim pas corect in drumul spre universitatea dorita.

Peste 1000 de tineri au beneficiat de consultanta educationala specializata oferita de Integral si au finalizat cu succes aplicatiile catre Marea Britanie prin intermediul centrului nostru UCAS Apply Center. Si pentru ca stim ca cea mai grea decizie poate fi alegerea universitatii sau a programului de studiu, consultantii nostri te vor ajuta si indruma pas cu pas sa faci cea mai buna alegere.