Lucian Bratu

2 apr. 2019 admin 741 views
Lucian Bratu

Multe lucruri pot fi asociate cu momentul alegerii programului de studiu si a universitatii potrivite: dorinta de cunoastere, curiozitate, extaz, dar si nesiguranta; mai ales in realitatea pe care o traim astazi. Si eu, la randul meu, am trecut printr-o etapa similara, de aceea reusesc sa empatizez cu fiecare elev si student in parte, iar de aici orice colaborare se desfasoara intr-un mod natural ca o discutie intre prieteni.

In egala masura, fiind pasionat de studiile de securitate si analiza de inteligenta, absolvind si un program de profil, ma consider o persoana atenta la detalii careia ii place sa isi asume o decizie bine informata si pertinenta. Acest lucru imi doresc sa insuflu si generatiilor viitoare de la care am asteptari foarte mari!

Lucian este consultant educational in cadrul biroului IntegralEdu din Bucuresti. Il puteti contacta la adresa de email lucian@integraledu.ro.
2 apr. 2019 admin 741 views