Incepe World Education Fair 2020!

25 feb. 2020 admin 364 views
Incepe World Education Fair 2020!

Totul despre educatia in strainatate la World Education Fair!

Experimenteaza educatia in strainatate la World Education Fair. Sub conceptul Educatie 360°, cel mai mare targ de consultanta educationala din Romania se afla la a 32-a editie si va avea loc in Bucuresti, Timisoara, Constanta si Galati. Universitati din strainatate, licee de elita si centre de limbi straine vin in Romania pentru a discuta direct cu cei interesati sa afle care sunt programele de studiu potrivite fiecaruia, bursele si metodele de finantare care pot fi accesate si care sunt pasii care trebuie parcursi pentru a fi admisi la institutiile dorite, oriunde in lume.

Ce te asteapta la World Education Fair:

• Universitati cu programe de licenta, master si MBA din: Marea Britanie, Olanda, Germania, Austria, Elvetia, Canada
  • EduTabere academice, sportive, recreative in intreaga lume cu 5 – 10% Discount!
  • EduTabere de grup in Portugalia, Germania, Elvetia, SUA, UK, Irlanda
  • Scoli si licee de top din Marea Britanie, Germania, Elvetia si Portugalia
  • Teste de orientare profesionala My Future Choice (COA) cu 10% Discount!
  • Teste de orientare + cursuri de dezolvare cu 15% Discount!
  • Cursuri de dezvoltare personala cu 10% Discount!
  • How to Dutch – curs de olandeza cu 10% Discount!
  • Cursuri, pretestari si examene de certificare IELTS/Cambridge/Germana ÖSD
  • Masterclass-uri si workshop-uri pentru copii, parinti si profesori
  • Programe Work & Travel USA pentru studenti, la super preturi si cu Visa Pack GRATUIT
  • Resurse British Council pentru studenti internationali – platforma si cursurile Study UK, materiale, informatii si sfaturi utile despre examenele IELTS sau Cambridge English