Diana Luca

17 oct. 2019 admin 168 views
Diana Luca

Eu sunt Diana Luca, consultant educational pentru programele de studiu din Germania, Austria si Elvetia. Sunt licentiata in Filologie, Engleza-Germana si am terminat un masterat in Comunicare si Relatii Publice. Din 2008, lucrez in educatie alaturi de cei mai bine pregatiti oameni in domeniu intr-un mediu multicultural care a contribuit enorm la formarea mea profesionala, dar si personala.

Rolul meu de consultant in educatie aici, la IntegralEdu, este sa ma asigur ca TU, draga elev si viitor student, ai primit toate informatiile necesare pentru ca TU sa poti sa iei decizia corecta in ceea ce priveste viitorul tau. Stiu ca este foarte greu, stiu ca este cea mai grea decizie, insa, eu sunt pregatita sa fiu alaturi de tine si sunt convinsa ca alegerea ta este cea mai buna! Tu?

Diana este consultant educational in cadrul biroului IntegralEdu din Bucuresti. O puteti contacta la adresa de email dluca@integraledu.ro.
17 oct. 2019 admin 168 views