Denisa Dorneanu

16 apr. 2018 admin 908 views
Denisa Dorneanu

In prezent sunt studenta a facultatii de Stiinte Politice din cadrul Universitatii Bucuresti, dar de ceva timp m-am alaturat echipei de consultanti IntegralEdu.

Dintoteauna mi-am dorit sa lucrez intr-un domeniu unde oamenii sunt in centrul activitatii. Mi-am dat seama ca, lucrand zi de zi cu oameni deosebiti, cu personalitati provenite din medii total diferite sau care au asteptari specifice, poti ajunge la un nivel superior de autocunoastere si dezvoltare. Ador energia pe care mi-o transmit tinerii si ma bucur in fiecare zi ca am posibilitatea sa-i indrum si  sa fiu parte la  unul dintre momentele importante din viata lor.

Denisa este consultant educational junior in cadrul biroului IntegralEdu din Bucuresti. O puteti contacta la adresa de email denisa@integraledu.ro.
16 apr. 2018 admin 908 views