Cristina Secan

Am absolvit Antropologia la University of Sussex in Marea Britanie, completand si un year abroad la Waseda University in Tokyo. Avand aceasta experienta directa cu studiul in strainatate, pot empatiza usor cu elevii care adesea se simt coplesiti de procesul de aplicare.

Drept consultant educational, rolul meu este sa ii sprijin pe viitorii studenti pe tot parcursul acestei perioade. Vom crea impreuna un dosar de admitere cat se poate de bun ce iti va asigura un loc la universitati de top din toata lumea, unde vei avea parte atat de o educatie la un standard inalt intr-un mediu multicultural, cat si de oportunitati profesionale unice. Te astept sa lucram impreuna pentru a-ti incepe cu succes viata de student international!

Cristina este consultant educational e in cadrul biroului IntegralEdu din Bucuresti. O puteti contacta la adresa de e-mail csecan@integraledu.ro sau la numarul de telefon: 0733 069 017.