Access MBA si Access Masters in Bucuresti

5 nov. 2019 admin 384 views
Access MBA si Access Masters in Bucuresti

Interesati de programe de Master sau MBA? Puteti discuta personal cu reprezentantii unora dintre cele mai bune scoli de afaceri din Europa, America de Nord si Asia la evenimentele Access MBA si Masters din Bucuresti, pe 25 si 26 noiembrie.

25 noiembrie, Radisson Blu Hotel. Pentru programe de Master trebuie sa aveti:
✔ Diploma de licenta
✔ 0 - 3 ani de experienta profesionala
26 noiembrie, Marshal Garden Hotel. Pentru programe de MBA trebuie sa aveti:
✔ Diploma de licenta
✔ 3+ ani de experienta profesionala

Evenimentul este gratuit, insa inscrierea din timp este obligatorie pentru a fi selectat  pentru intalnirile fata in fata cu reprezentantii scolilor de afaceri precum: University of Sheffield International Faculty, The Bucharest University of Economic Studies, Vienna University of Economics and Business WU Executive Academy, Tiffin University, EM Lyon, Worcester Polytechnic Institute, Modul University Vienna, Vlerick Business School, IE Business School, Ecole Polytechnique si multe altele.
+ Puteti castiga o excursie gratuita in campusul universitatii alese!

Mai multe detalii si inscrieri aici : Access MBA si Masters.
5 nov. 2019 admin 384 views